Ayvacık Belediyesi

Sivri’den başkana teşekkür

Belediyemizden Haberler

Sivri’den başkana teşekkür

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, katarak hastası olan ve ilerleyen hastalığından dolayı görme zorluğu yaşayan 72 yaşındaki Mustafa Sivri’yi hastanede tedavi ettirdi.
Ayvacık Belediyesi tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesi ‘’Belediyem Benimle’’ ekiplerinin yapmış olduğu mahalle ziyaretleri sırasında ulaştığı 72 yaşındaki Mustafa Sivri’nin durumundan haberdar olan Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin Mustafa Sivri ile uzun uzun sohbet ederek hastalığı hakkında bilgi aldı.  Başkan Şahin, yaşlı adamın tedavi edilmesi konusunda belediye personeline gerekli talimatı verdi.
Mustafa Sivri’nin tedavisi için girişimlere başlayan belediye ekipleri, yaşlı adamı Çanakkale Devlet Hastanesine götürerek göz hastalıkları bölümünde muayene olmasını sağladı. Yaşlı adamın sağlık kontrollerinin ardından doktorlar katarak ameliyatına karar verdi. Katarak ameliyatı olan Mustafa Sivri yapılan operasyonun sonucunda sağlığına kavuştu. Belediye Başkanına teşekkür için gelen Sivri ‘’ Başkanımız Mehmet Ünal Şahin’den Allah razı olsun. Benim gibi yaşlı bir adama yardım ettiği için ona teşekkür ediyorum. Allah onu sevdiklerine bağışlasın, başımızdan eksik etmesin. Benim kendisinden tek isteğim var başkanlığa devam etmesini istiyorum. ‘’Kendisi bu memleket için faydalı adam, zararlı adam değil.’’ Başımız ne zaman sıkışsa imdadımıza yetişiyor, gücü yettiği kadar elinden geleni yapıyor.’’ dedi.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Gaziler Günü Ayvacıkta kutlandı

Gaziler Günü Ayvacık’ta kutlandı
Ayvacık ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü, Atatürk Kültür Parkında düzenlenen törenle kutlandı.
Ayvacık’ta 19 Eylül Gaziler günü Atatürk Kültür Parkı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Kültür parkındaki tören saat 11.00 başladı. Törene Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, 6.Nike Filo Komutanı ve Garnizon Komutanı Ahmet Kesgin, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Sivil toplum kuruluşlarının Başkanları ve temsilcileri, askeri erkan, gaziler ve çok sayıda Ayvacık’lı vatandaşlar katıldı. Çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Atatürk Kültür Parkında düzenlenen program sona erdi. Daha sonra törene katılan gazi ailelerine Ayvacık Öğretmen Evinde öğle yemeği verildi.
 

DEVAMI

30 Ağustos Zafer Bayramı

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Ünal ŞAHİN
Ayvacık Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • AYVACIK GALERİ
  • BELEDİYE GALERİ

Videolar

  • Ayvacık Deve Güreşleri Festivali
  • Ayvacık Bölgesinin Yöresel Ürünleri Tanıtıldı
  • 2018 Mart Ayvacık Panayırı
  • Ayvacık Belediyesi 2018 Tanıtım Filmi