Ayvacık Belediyesi

Basketbolculardan Teşekkür...

Belediyemizden Haberler

Basketbolculardan Teşekkür...

Basketbol bayanlarda Bölgesel Ligde Çanakkale´yi temsil etme başarısına ulaşan Ayvacık Ümmühan Hatun İlköğretim Okulu Spor Kulübünün başarılı oyuncuları ve  öğretmenleri, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’ni makamında ziyaret ettiler. Bu ziyaretin sebebi basketbol takımına Ayvacık Belediye Başkanlığı olarak desteklerini bizden esirgeyen sayın başkanımıza teşekkür etmektir.
Başkan Mehmet Ünal Şahin  ziyaretine gelen öğrencilere hitaben sözlerine şöyle sürdürdü. Şahin ‘’ Takım kurulurken ilçemizde yaşayan öğrencilerden oluşturuldu. Okullarındaki spor salonunun haricinde, ilçemize ikici spor salonunu da kazandırdık. Burada antrenmanlarını yaptılar. Bu onları motive etti, inandılar. Arkasından başarılar geldi. Başarıların arkasından Bölgesel lige yükseldik ve Çanakkale´yi temsil etme onurunu yaşattırdılar.  Bizde bundan sonra bu tür etkinliklere belediye olarak desteklerimizi sürdüreceğiz.’’ dedi.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Gaziler Günü Ayvacıkta kutlandı

Gaziler Günü Ayvacık’ta kutlandı
Ayvacık ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü, Atatürk Kültür Parkında düzenlenen törenle kutlandı.
Ayvacık’ta 19 Eylül Gaziler günü Atatürk Kültür Parkı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Kültür parkındaki tören saat 11.00 başladı. Törene Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, 6.Nike Filo Komutanı ve Garnizon Komutanı Ahmet Kesgin, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Sivil toplum kuruluşlarının Başkanları ve temsilcileri, askeri erkan, gaziler ve çok sayıda Ayvacık’lı vatandaşlar katıldı. Çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Atatürk Kültür Parkında düzenlenen program sona erdi. Daha sonra törene katılan gazi ailelerine Ayvacık Öğretmen Evinde öğle yemeği verildi.
 

DEVAMI

30 Ağustos Zafer Bayramı

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Ünal ŞAHİN
Ayvacık Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • AYVACIK GALERİ
  • BELEDİYE GALERİ

Videolar

  • Ayvacık Deve Güreşleri Festivali
  • Ayvacık Bölgesinin Yöresel Ürünleri Tanıtıldı
  • 2018 Mart Ayvacık Panayırı
  • Ayvacık Belediyesi 2018 Tanıtım Filmi