Ayvacık Belediyesi

Ayvacık Belediyesinden Gençlik Şöleni

Belediyemizden Haberler

Ayvacık Belediyesinden Gençlik Şöleni

Ayvacık Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle ilçede gençlere yönelik şölen düzenleyecek.
 
Ayvacık Belediyesi Çamlık Mesire Yeri’nde gençlere yönelik konser düzenlenip, çeşitli aktiviteler yapılacağını belirten Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, “Bu yıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gençlere yönelik etkinlikler düzenlemeyi planladık. Bu kapsamda Ayvacık Çamlık Mesire Yeri’nde gençlere Gurup Ötekiler yöre gençlerimizi coşturup, bunun yanında etkinliğimize katılanlara çeşitli ikramlarda bulunacağız. Ayrıca saat 21.00’de Çamlık mesire yerinde bulunan vatandaşlarla birlikte şölen havasında fener alayı yapılacak” dedi.
Bu tür faaliyetlerin yapılmasının önemine değinen Şahin, “Bu tür etkinlikler yapmak gençlerin motivasyonunu yükseltir. Özellikle üniversite sınavlarının stresinden biraz olsun uzaklaşacak gençlerimiz için bu tür etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyorum. İlçede alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızın ardından belirli aralıklarda bu tür etkinlikler, geziler ve festivaller de düzenleyerek halkımızın sosyal yaşamına destek olmak istiyoruz” dedi.
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Gaziler Günü Ayvacıkta kutlandı

Gaziler Günü Ayvacık’ta kutlandı
Ayvacık ilçesinde 19 Eylül Gaziler Günü, Atatürk Kültür Parkında düzenlenen törenle kutlandı.
Ayvacık’ta 19 Eylül Gaziler günü Atatürk Kültür Parkı’nda düzenlenen törenle kutlandı. Kültür parkındaki tören saat 11.00 başladı. Törene Ayvacık Kaymakamı Cevat Çelik, 6.Nike Filo Komutanı ve Garnizon Komutanı Ahmet Kesgin, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin, Sivil toplum kuruluşlarının Başkanları ve temsilcileri, askeri erkan, gaziler ve çok sayıda Ayvacık’lı vatandaşlar katıldı. Çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Atatürk Kültür Parkında düzenlenen program sona erdi. Daha sonra törene katılan gazi ailelerine Ayvacık Öğretmen Evinde öğle yemeği verildi.
 

DEVAMI

30 Ağustos Zafer Bayramı

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Ünal ŞAHİN
Ayvacık Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • AYVACIK GALERİ
  • BELEDİYE GALERİ

Videolar

  • Ayvacık Deve Güreşleri Festivali
  • Ayvacık Bölgesinin Yöresel Ürünleri Tanıtıldı
  • 2018 Mart Ayvacık Panayırı
  • Ayvacık Belediyesi 2018 Tanıtım Filmi